.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈАДРО НАПОЛИТАНКИ КОКОС ЧОКОЛАДО 430 ГР

SKU: 07160123
Достапност: На залиха
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Вафел производ со кокос (35%) и чоколада (35%) полнење.
Пченично брашно,растителна маст (палма),шеќер,обезмастено млеко во прав,какао во прав со смалени масти, кокосово брашно 2%,декстроза,чоколада 2% (шеќер,какаова маса,какаово масло,емулгатор:сојин лецитин,арома ванилин),пченкарен скроб,регулатор на киселост:Е500,ароми,прехрамбен сол.Чоколада содржи мин.42% какао делоби.Производот содржи глутен,леко,соја.Може да содржи лешници и кикирики во мали количества.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Краш - Загреб, Хрватска
Краш Комерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СРЕБРЕНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СРЕБРЕНО

120 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од СУПЕР АЛВА КАКАО 50 ГР

СУПЕР АЛВА КАКАО 50 ГР

14 ден
Слика од ЧОКО СТОБИ ФЛИПС 80Г

ЧОКО СТОБИ ФЛИПС 80Г

30 ден