.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈАБОЛЧЕЛО ПРАСКА 100% 1Л

SKU: 08051364
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Природен сок од цедено јаболко и праска
Патеризиран овошен сок од јаболко и праска,70% јаболки,30% пасирана праска,без додаток на шеќер,вода и конзерванси.
365 дена
По отварање ,да се чува во фрижидер и да се користи во рок од 5 дена.
Јаболчело Доо Скопје
Бима Логистика

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*