.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШТРУДЛА ПАРЧЕ

SKU: 05112265
Достапност: На залиха
50 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Претставува кора од пченично брашно ролована со фил од овошно полнило од јаболко и прекриено со шеќер во прав
пченично брашно тип-400, растително масло,вода, јајца, шеќер, овошн о полнило јаболка,цимет. Фил: овошно полнило јаболка Алергени:глутен,јајца
4 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*