.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
15 Поени

ШОГЕТЕН ТЕМНО ЧОКОЛАДО КАКАО И ЛЕШНИК 100ГР

SKU: 07042837
Достапност: На залиха
69 ден 60 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Шогетен темна чоколада со какао крем (41%)какао зрна (2,3%) и лешници (2,3%).
Шеќер,какао маса,растителни масла (палмино и кокосово),слатка сурутка во прав (млеко),полномасно млеко во прав,лешници,какао зрна,какао путер,слатка павлака во прав,млечн маст,емулгатор (лецитин соја),какао прав со ниска масленост (0,4%),ароми,екстракт од ванила.Какао делови мин 50%. Може да содржи траги од кикиритки,ореви,глутен и јајца.
Означен на амбалажата
Да с ечува на суво и ладно место
Лудвиг Чоколаде Германија
Трејдек дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

120 ден
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 0.45Л

КОКА КОЛА ПЕТ 0.45Л

30 ден
Слика од МАКС СУВО ГРОЗЈЕ 100 Г

МАКС СУВО ГРОЗЈЕ 100 Г

35 ден
Слика од ЧЕЗА СУВО ГРОЗЈЕ БЕЛО 100Г

ЧЕЗА СУВО ГРОЗЈЕ БЕЛО 100Г

7 Поени
30 ден 26 ден