.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШИШЕ СО ДЕКОР КРУВАСАН 1Л.

SKU: 33060699
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ШИШЕ СО ДЕКОР КРУВАСАН 1ЛТ
ПВЦ,СТАКЛО
неограничен
да се чува на суво место
Мерканлар
Бонн-Комерц Ск

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*