.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШЕЌЕРПАРЕ СО КИКИРИКИ КГ

SKU: 05112261
Достапност: На залиха
330 ден

Колачи со кикирика во средина потопени во шербет
Јајца,гриз,масло за готвење,млеко,шеќер во прав, пченично брашно тип-400, шеќер,вода, пециво,кикирика. Алергени:млеко, јајца,кикирика
7дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*