.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШВЕПС ОРАНЖАДА ЛИМ 0.33Л

SKU: 08020272
Достапност: На залиха
32 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
освежителен безалкохолен пијалок
овошен сок од портокал мин. 3%, вода, шеќер, јаглероден диоксид, регулатори на киселост
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Пивара Скопје АД
Пивара Скопје АД
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*