.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШВЕПС ЛИМОНАДА 1Л

SKU: 08020273
Достапност: На залиха
53 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
освежителен безалкохолен пијалок
овошен сок од лимон мин. 3%, вода, шеќер, јаглероден диоксид, регулатори на киселост
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Пивара Скопје АД
Пивара Скопје АД
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*