.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШВЕПС ЛИМОНАДА ЛИМ 0.33Л

SKU: 08020271
Достапност: На залиха
32 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
освежителен безалкохолен пијалок
овошен сок од лимон мин. 3%, вода, шеќер, јаглероден диоксид, регулатори на киселост
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Пивара Скопје АД
Пивара Скопје АД 
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

30 ден
Слика од ЈАНА 0.5Л

ЈАНА 0.5Л

21 ден
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

39 ден
Слика од БИТОЛСКО ЧОКОЛАДНО МЛЕКО СО 10 ВИТАМИНИ 1Л

БИТОЛСКО ЧОКОЛАДНО МЛЕКО СО 10 ВИТАМИНИ 1Л

49 ден