.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
45 Поени

ШАУМА ШАМПОН 3ВО1 400МЛ. ЛИМОНГРАС

SKU: 34251375
Достапност: На залиха
159 ден 140 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Формулата со нане и лимонова трева темелно ја чисти косата оставајќи ја да се чувствува свежа и без првут. Со природно добиени состојки: За нане и лимонова трева се вели дека имаат смирувачки својства.
Aqua (water, eau), Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Piroctone olamine, Cymbopogon schoenanthus extract, Mentha citrata leaf extract, Disodium cocoamphodiacetate, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Citric acid, Sodium benzoate, Parfum (fragrance), Behenamidopropyl dimethylamine, Propylene glycol, Lactic acid, Sodium hydroxide, Hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, Potassium sorbate, Sorbic acid
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Schwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, Gemany
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*