.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШАР ЧИПС БЕЗ ГЛУТЕН СКАРА 170 ГР

SKU: 05080981
Достапност: На залиха
205 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
Без глутен чипс 
Дехидриран компир 53%,сончогледово масло, арома, емулгатор, моно и диглицериди на масни киселини, семе од репка,сол, боја, екстракт од пиперка, вкус на чад.
279 дена
На суво и ладно место
Dr.Schar - Италија
КОЛА ДООЕЛ
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*