.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШАР ФИДЕ БЕЗ ГЛУТЕН 250 ГР

SKU: 05031099
Достапност: На залиха
155 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
Без глутен фиде
пченкарно брашно, брашно од ориз, брашно од просо 20%, емулгатор: моно и диглицериди на масни киселини. Може да содржи траги од соја. БЕСПЛАТНО ЛАКТОЗА (лактоза <0,007g / 100g).
720 дена
На суво и ладно место
Dr.Schar - Италија
КОЛА ДООЕЛ
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА 1.5Л

20 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од КАЛВО ТУНА СЕЦКАНА ВО СОПСТВЕН СОС 142 ГР

КАЛВО ТУНА СЕЦКАНА ВО СОПСТВЕН СОС 142 ГР

102 ден 72 ден
Слика од ВИОТРОС РАСТИТЕЛНО СИРЕЊЕ ФЕТА 200Г

ВИОТРОС РАСТИТЕЛНО СИРЕЊЕ ФЕТА 200Г

115 ден