.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШАР ЛАЗАЊИ СО ЈАЈЦА БЕЗ ГЛУТЕН 250ГР

SKU: 05031098
Достапност: На залиха
299 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
Без глутен лазањи со јајца
пченкарно брашно, брашно од ориз, брашно од просо 20%, емулгатор: моно и диглицериди на масни киселини. Може да содржи траги од соја. БЕСПЛАТНО ЛАКТОЗА (лактоза <0,007g / 100g).
540 дена
На суво и ладно место
Dr.Schar - Италија
КОЛА ДООЕЛ
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*