.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШАР БИО БИСКВИТ БЕЗ ГЛУТЕН ЈАБОЛКО 105 ГР

SKU: 07020824
Достапност: На залиха
204 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
Био без глутен бисквит
јајца * 27%, темно чоколадо * 15% (какао маса *, шеќер *, путер од какао *), сончогледово масло *, полуцелосно брашно од ориз *, шеќер од трска *, инулин (агава), скроб од тапиока *, чоколадни чипови * 6,5% (какао маса *, шеќер *, путер од какао *), брашно од бадем 3,4%, какао во прав со малку маснотии, мед *, средства за подигање: натриум карбонат, калциум фосфат; емулгатор: лецитин со сончоглед *; морска сол, згуснувач: гуар гума *; * Состојки од органско земјоделство. Може да содржи траги од: други ореви (лешници).
372 дена
На суво и ладно место
Dr.Schar - Италија
КОЛА ДООЕЛ
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГЕРМИНА ГАЗИРАНА 1.5Л

ГЕРМИНА ГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од ЈАФА БРАУНИ ЧОКО 75 ГР

ЈАФА БРАУНИ ЧОКО 75 ГР

35 ден
Слика од ЈАФА ПОРТOКАЛ ЧОКО 77 ГР

ЈАФА ПОРТOКАЛ ЧОКО 77 ГР

35 ден
Слика од СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

53 ден 43 ден