.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ШАР БИО БИСКВИТ БЕЗ ГЛУТЕН ЧОКО 105 ГР

SKU: 07020825
Достапност: На залиха
204 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
Био без глутен бисквит
ерели 65% (брашно од пченка *, брашно од ориз *), брашно од хеuckда * 16%, брашно од тефф * 11%, брашно од костен * 5%, растителни влакна (багрем *), сол. * Состојки од органско земјоделство. БЕСПЛАТНО ЛАКТОЗА (лактоза <0,007g / 100g). Може да содржи траги од соја
372 дена
На суво и ладно место
Dr.Schar - Италија
КОЛА ДООЕЛ
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*