.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧОКО ЧАЈНИ КОЛАЧИ 700 ГР

SKU: 07010186
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чајни колачи со какао прелив
Шченично брашно, шеќер,рафинирана палмина маст,скроб,гликозен исруп,млеко во прав,прашок за пециво,сода бикарбона,сол,ванила,арома,арома лимон и лимонска киселина.какопрелив (мин,18%):шеќер,растителна палмина маст,каково прав,емулгатори(Е322 и Е476),аромацлешник и ванила арома.Производот содржи млеко и глутен.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно и суво место.
Мако Маркет Доо Скопје
Мако Маркет Доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*