.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
25 Поени

ЧОКОЛИНО БЕЗ ГЛУТЕН 200ГР.

SKU: 05120913
Достапност: На залиха
109 ден 95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЧОКОЛИНО БЕЗ ГЛУТЕН 200ГР.Состојки: оризoв гриз 51%, малтодекстрин, чоколадa 18% (шеќер, какао прав, какао путер, емулгатор соја лецитин), шеќер, cкpоб и витамини (тиамин мононитрат, рибофлaвин, пиридоксин хидрoхлорид, Л-аскорбинска киселина, DL-алфа токоферол ацетат, фолна киселина, никотинамид). Може да содржи лешници и млеко. Без глутен Извор на 7 витамини Извор на протеини - Протеините се потребни за нормален раст и развој на коските кај децата. Важно е да се придржувате кон урамнотежена и разноврсна исхрана и здрав начин на живот. Подготвка со млеко Без готвење 365 денаДа се чува на суво место на собна температура! Подравка д.д., Анте Старчевиќ 32, 48 000 Копривница, ХРВАТСКАПОДРАВКА дооел, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9 бр. 4 1043 Петровец, Р.Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*