.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИЈАБАТА МАЛА ЦРНА 100Г

SKU: 05112211
Достапност: На залиха
15 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

диетален производ кој во својот состав има сецкана маслинка и претставува леб со свежа и мека средина со пријатен мирис и вкус
Пченично брашно Т-500 Сол , квасец , вода,маслинки,адитив .емулгатор (моно- и диетил естри на винска киселина со моно- и диглицериди на масни киселини) Е742, аскорбинска киселина Е300 ензими, адитив за чијабата. Алергени: глутен
2 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*