.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИСТО ЗА СТАКЛО СО ПРСКАЛКА 500 МЛ.

SKU: 31100012
Достапност: На залиха
83 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Течност за чистење стакло и површини што се мијат
<5% анјонски тензиди парфем
4 години
Да се чува на места недостапни за деца, подалеку од дирекна сончева светлина
Произведено во РСМакедонија
Илирија Интернационал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ГАЗИРАНА 1.5Л

МАЈА ВОДА ГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

114 ден