.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИСТО ЗА СТАКЛО СО ПРСКАЛКА 500 МЛ.

SKU: 31100012
Достапност: На залиха
87 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Течност за чистење стакло и површини што се мијат
<5% анјонски тензиди парфем
4 години
Да се чува на места недостапни за деца, подалеку од дирекна сончева светлина
Произведено во РСМакедонија
Илирија Интернационал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*