.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИПСИ СКАРА СО ВКУС НА ГОВЕДСКИ РЕБРА 150ГР.

SKU: 05080973
Достапност: На залиха
75 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чипс од компир со вкус на говедски ребра 150гр.
Сосотојки:компир,палмино масло,арома на говедски ребра 6%(шеќер,хидролизирани растителни протеини(содржат соја),сол,зачини мин.5%(кромид во прав,лук во прав,црн пипер,бел пипер)засилувачи на арома(мононатриум глутаминат,динатриум 5"-рибонуклеотид),брашно од рогач,зелена пиперка,пржен кромид во прав,ароми(содржат димна арома)регулатор на киселост(лимонска киселина) ,боја(екстракт од пиперка),капсатин капсорубин),екстракт од кафе,говедско месо во прав 0,1%)
Означен на амбалажата
Да се чуваа на суво и и темно место
Марбо продукт доо Србија
Гранд-Експорт дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*