.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИПСИ ВЕЈ ЧИПС РЕБРАСТ 280Г

SKU: 05080804
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЧИПС
КОМПИР, РАСТИТЕЛНО МАСЛО (ПАЛМА). СОЛ (1.8Г), ЗАСИЛУВАЧ НА АРОМАТА:МОНОНАТРИУМ ГЛУТАМАТ.МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД ПЧЕНИЦА (ГЛУТЕН), МЛЕКО (ВКЛУЧУВАЈЌИ И ЛАКТОЗА) И ЦЕЛЕР.
180
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЧИПС ВЊЈ
KOLID FOODS

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*