.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИО ЧИПС ПАВЛАКА И КРОМИД 90 ГР

SKU: 05081089
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =80ДЕН

72 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:чипс
Состав:Компир, растително масло (палма). Сол (1.8г), засилувач на аромата:мононатриум глутамат.Може да содржи траги од пченица (глутен), млеко (вклучувајќи и лактоза) и целер.
Рок на употреба:180
Начин на чување:на суво место
Производител:EURO TABAK DOO CIO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*