.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИКО ШИШЕ ПЛАСТИЧНО 250МЛ. СИЛИКОН

SKU: 36140414
Достапност: На залиха
430 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО 250МЛ СИЛИКОН ЦУЦЛА CHICCО Целосна заштита на Вашите бебиња од колики(грчеви) и надразливост. Зошто ова шише да биде Ваш избор: • Напредниот систем против грчеви е со докажан ефект: дизајниран е така што поседува вентил против грчеви кој спречува од голтање на воздух, помага во редуцирање на надразливоста, како и грчевите кои се појавуваат после оброкот. • MUM EFFECT – ексклузивната обработка ја прави цуцлата екстра мека и пријатна. • Одобрен од мајките – тестирано на бебиња, одобрено од мајките ( 9 од 10 мајки ги избраа токму овие шишиња) Шишињата се достапни со силиконски цуцли. Цуцлата од силикон е транспарентна и мека. Силиконот е хигиенски материјал. Тој не абсорбира мириси и вкусовии не ја губи својата форма дури и при повторени стерилизации.
Пластика, силикон
Неограничен
На суво место
Артсана, Италија
Оскар бебе доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*