.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИКО САПУН МЛЕЧЕН 100Г.0+

SKU: 29100022
Достапност: На залиха
119 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЧИКО САПУН МЛЕЧЕН 100 гр. 0+ Чисто, едноставно, безбедно. Нежно ја чисти бебечката кожа, благодарение на формулата со глицерин. Хипоалерген, го намалува ризикот од алергии. Не содрѓи парабени, без СЛЕС. Без боја, без алкохол.
Активни состојки: продукти од палми и навлажнувачки состојки, глицерин. Вода, глицерин.
02.2023 или 12 месеци од отварање
На суво место
Артсана, Италија
Оскар бебе доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*