.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧИКО ГЛОДАЛКА ЦРЕША

SKU: 36140345
Достапност: На залиха
315 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЧИКО ГЛОДАЛКА ЦРЕША Прстенестите глодалки со стерилизирана вода се специјално дизајнирани за масажа и ладење на непцата на бебето во текот на деликатниот период на вадење на запчињата. Мекиот пластичен дел содржи стерилизирана вода, која може да се задржува ладна подолго време, ослободувајќи ја болката и освежувајќи ја устата на бебето како и сензитивната гингива. Рељефниот дел од глодалката го прави пријатен прстенот за глодање. Нерамната површина на глодалките го прави глодањето пријатно, смирувајќи го воспалението на гингивата.
Пластика, силикон, стерилизирана вода
Неограничен
На суво место
Артсана, Италија
Оскар бебе доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*