.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧАЈКУР ЧАЈ ЦРН РИЗЕ ТУРИСТ 500Г

SKU: 03110007
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =55.8ДЕН

309 ден
Овој производ има минимално количество од 1

РИЗЕ ТУРИСТ ЦРН ЧАЈ
ЧАЈКУР ЧАЈ ПРОИЗВЕДЕН ОД ЧАЈ ОДГЛЕДАН ВО ЦРНОМОРСКИОТ РЕГИОН БЕЗ УПОТРЕБА НА ХЕМИСКИ ПЕСТИЦИДИ.
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ФАБРИКА ЗА ПАКУВАЊЕ НА ЧАЈ 100. ЈИЛ ИСЛАМПАША МАХ./РИЗЕ. /ТУРЦИЈА.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*