.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧАРШАВ ДУНИЦЕЛ 138X220CM CHARM CR?ME

SKU: 31041346
Достапност: На залиха
499 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чувство на свила при допир. Водоотпорен и лесно се брише од масни дамки
Бренд: Дуни, Тип на материјал: Dunisilk®;Димензии:138х220см; FSC сертифициран
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*