.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦРН БАКАЛАР ФИЛЕТ 600Г

SKU: 17500204
Достапност: На залиха
489 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

 Замрзнат производ од риба – филетирани парчиња.
 Црн бакалар филет. Производот може да содржи: КОСКИ.
 12 месеци
 -18 или на пониска
 Ирида ДОО
 Фриком Београд ДООЕЛ - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*