.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦИПУРА СВЕЖА 400/600

SKU: 18030143
Достапност: На залиха
499 ден

Ципура свежа
7 дена
од 0°C до 4°С
Потекло од Грција
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*