.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦИПУРА МОРЕ СВЕЖА

SKU: 18030006
Достапност: На залиха
1250 ден

Ципура море свежа
7 дена
од 0°C до 4°С
Потекло од Грција
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*