.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦИПИРИПИ КРЕМ НУГАТ 400Г

SKU: 07150240
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =42.25ДЕН

169 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КРЕМ
КАКАО-КРЕМ ПРОИЗВОД, ШЕКЕР,ПАЛМИНО МАСЛО,СУРУТКА ВО ПРАВ,КАКАО-ПРАВ СО РЕДУЦИРАНА СОДРЖИНАНА КАКАО-МАСЛАЦ,ЛЕШНИК,(4%),ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ,ЦЕЛОСНО ХИДРОГЕНИЗИРАНИРАСТИТЕЛНИ МАСЛА(ПАЛМИНО,ОД МАСЛОДАЈНА РЕПКА)ЕМУЛГАТОР(СОЈАЛЕЦИТИН),АРОМИ
270
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
PARAĆINKA
NIMEKS

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*