.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦИПИРИПИ КРЕМ КЛАСИК 400Г

SKU: 07150239
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =42.25ДЕН

169 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КРЕМ
МЕШАВИНА ОД КАКАО И МЛЕЧЕН КРЕМ-ПРОИЗВОД,ШЕКЕР, ПАЛМИНО МАСЛО,ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ(9%),СУРУТКА ВО ПРАВ,КАКАО-ПРАВ СО РЕДУЦИРАНА СОДРЖИНА НА КАКАО-МАСЛАЦ,ЛЕШНИК 2%(4% ВО КАКАО-КРЕМ)ЦЕЛОСНО ХИДРОГЕНИЗИРАНИРАСТИТЕЛНИ МАСЛА(ПАЛМИНО, ОД МАСЛОДАЈНА РЕПКА),ЕМУЛГАТОР(СОЈА ЛЕЦИТИН)АРОМИ
270
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
PARAĆINKA
NIMEKS

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*