.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦЕКИН ПОЛИКО ПРЕМИУМ 500Г

SKU: 13500337
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Обарена пилешка кобасица.
Состојки: машински обескостено пилешко месо 60%, пилешко месо 10%, пилешки кожички, вода, сол, декстроза, зачини, соини протеини, регулатор на киселост: полифосфати, антиоксиданс: аскорбинска киселина; конзерванс: натриумов нитрит
Да се употреби до датумот означен на производот
Да се чува на температура од 0°C до 4°C
KOKA д.д. Бишкупечка улица 58, 42 000 Вараждин, Р. Хрватска
ВИНДИЈА ИНТЕРНАЦИОНАЛ експорт импорт ДООЕЛ Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*