.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦЕКИН ПИЛЕШКА САЛАМА ПОСЕБНА 500Г

SKU: 13500338
Достапност: На залиха
99 ден 75 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Обарена пилешка кобасица.
Состојки: машински обескостено пилешко месо 60%, пилешко месо 10%, пилешки кожички, вода, сол, зачини, екстракти од зачини, ароми, соини протеини, шеќери, лактоза, екстракти од квасец, хидролизирани зеленчукови протеини, регулатор на киселост: дифосфати; антиоксиданси: аскорбинска киселина, натиумов аскорбат; конзерванс: натриумов нитрит
Да се употреби до датумот означен на производот
Да се чува на температура од 0°C до 4°C
KOKA д.д. Бишкупечка улица 58, 42 000 Вараждин, Р. Хрватска
ВИНДИЈА ИНТЕРНАЦИОНАЛ експорт импорт ДООЕЛ Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАМНИЦА ГАЗИРАНА 1.5Л

ЈАМНИЦА ГАЗИРАНА 1.5Л

5 Поени
33 ден 29 ден
Слика од КЛИПСИ ПУКАНКИ СОЛЕНИ 100Г

КЛИПСИ ПУКАНКИ СОЛЕНИ 100Г

39 ден
Слика од ЧЕЗА ИНДИСКИ ОРЕВ 100 ГР

ЧЕЗА ИНДИСКИ ОРЕВ 100 ГР

54 ден