.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦЕДЕВИТА ЦРВЕН ПОРТОКАЛ 500ГР.

SKU: 08130135
Достапност: На залиха
192 ден 155 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

мултивитамински прашок - додаток во исхрана

шеќер, лимонска киселина, регулатор на киселост-натриум хидрохен карбонат, концентрат од цвекло, природна арома портокал и др. Природни ароми, боја- Е160а, Л-аскорбинска киселина, ДЛ-алфа токоферил ацетат, никотинамид, згуснувач-Е4141, калциум Д-пантотенат, тиамин мононитрат, натриум рибофлавин 5-фосфат, пиридоксин хидрохлорид, цијанокобаламин, птероилмоноглутаминска киселина

360 дена

Да се чува на суво место

Атлантиц Цедевита д.о.о

Атлантиц Траде Скопје Д.О.О Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*