.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦЕДАЛКА 14*9*14ЦМ

SKU: 32151393
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Цедалка за прибор, која се прикачува во кујната. Димензии 15х17см
Метал
неограничен
На суво и чисто место, подаледку од влага и вода
Масориенте. НР Кина
Симпл Трејд М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*