.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХУГВА РЕГЕНЕРАТОР КОСА-СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА 600МЛ

SKU: 34251406
banner
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА
Состав: Aqua, Cetearyl alcohol, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Polyquaternium 7, Amodimethicone, cetrimonium, chloride, trideceth-12, Parfum, Panthenol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Рок на употреба: 48месеци
Начин на чување: Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Ендекс Кимиja, Истахбул-Република Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

27 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

42 ден
Слика од ЛАДНА НЕГАЗИРАНА 1Л

ЛАДНА НЕГАЗИРАНА 1Л

26 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

25 ден