.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХУГВА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЦИТРУС СЕРЕНИТИ 750МЛ

SKU: 34401198
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ
Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Cocamide DEA, Coco-Glucoside, Cocoamidopropyl Betaine, Parfum, Polyquatemium 7, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Benzophenone-4, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 19140, CI 15985, limonene
Рок на употреба: 48 месеци
Начин на чување: Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Ендекс Кимиja, Истахбул-Република Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи