.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХУГВА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ХЕРБАЛ ТЕРАПИ 750МЛ

SKU: 34401199
banner
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ
Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Cocamide DEA, Coco-Glucoside, Cocoamidopropyl Betaine, Parfum, Polyquatemium 7, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Benzophenone-4, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 19140, CI 15985, limonene
Рок на употреба: 48 месеци
Начин на чување: Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Ендекс Кимиja, Истахбул-Република Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

81 ден
Слика од ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ ТОСТ КЛАСИК ПЧЕНИЧЕН БЕЛ 350Г

ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ ТОСТ КЛАСИК ПЧЕНИЧЕН БЕЛ 350Г

66 ден
Слика од НЕКТАР ФЕМИЛИ ПОРТОКАЛ 1Л

НЕКТАР ФЕМИЛИ ПОРТОКАЛ 1Л

68 ден
Слика од НЕКСТ ЏОЈ БОЗЕЛ ПЕТ 1.5Л

НЕКСТ ЏОЈ БОЗЕЛ ПЕТ 1.5Л

65 ден