.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХУГВА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ДАРК ДИНАМИК 750МЛ

SKU: 34401200
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ
Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Cocamide DEA, Coco-Glucoside, Cocoamidopropyl Betaine, Parfum, Polyquatemium 7, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Benzophenone-4, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 19140, CI 15985, limonene
Рок на употреба: 48 месеци
Начин на чување: Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Ендекс Кимиja, Истахбул-Република Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+СЕЛЕН 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+СЕЛЕН 1.5Л

30 ден
Слика од БРЕФ ПАВЕР АКТИВ БОР 50ГР 3/1

БРЕФ ПАВЕР АКТИВ БОР 50ГР 3/1

235 ден