.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХОФМАН ДАЈМОНД КУФЕР АНТРАЦИТ 66*45*26ЦМ 80Л

SKU: 40160365
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =2199ДЕН

2199 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ХОФМАН ДАЈМОНД КУФЕР АНТРАЦИТ 66*45*26ЦМ 80Л
ИЗВОЗНИК:ЕВРОАЗИЈА
УВОЗНИК:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО
УЛ:СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР13 СКОПЈЕ
РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО:РЕПУБЛИКА ТУРЦИЈА
СОСТАВ:ПВЦ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*