.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИП ШАМПОН ЗА ПОЛЕСНО РАСЧЕШЛУВАЊЕ 200МЛ

SKU: 34330267
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

HiPP Шампон за деца, 200ml
Вода, хидрогениран скроб хидролизат, кокамидопропил хидроксисултаин, коко-глукозид, глицерин, натриум лаурил саркосинат, натриум хлорид, пантенол, екстракт од семе од благ бадем, глицерил олеат, гуар хидроксипропилтримониум хлорид, бензоева киселина, гликол дистеарат, глицерил стеарат, хидрогенизиран палмин глицерид цитрат, токоферол, натриум цитрат, p-анасонска киселина, парфем.
450 дена од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Mibelle AG Швајцарија
Атлантиц Траде Скопје д.о.о., ул.Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел.00 389/22034 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*