.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
110 Поени

ХИП СПРЕЈ ЗА СОНЧАЊЕ 150МЛ

SKU: 35540353
Достапност: На залиха
549 ден 495 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СПРЕЈ ЗА СОНЧАЊЕ

Вода, Изоамил п-метоксицинамад, алкохол денат, глицерин, Ц12-15 алкил бензоат, етилхексил салицитат, бурил, метоксилбензоилметан, диетиламино хидроксибензоил, хексил бензоат, до еилхексилоксифенол, метоксифенилтриазин,фениилбензимидиазол,, сулфонична киселина, полиуретан-34, триаконтанол ПВП, масло од сладок бадем, пентолен гликол, пантенол, токоферил ацетат, ксантова гума, до етилхексил, хидроксидиметокси бензилмалонат, содиум акрилат/ Ц10-20 АЛКИЛ АКРИЛАТ ВКРСТАН ПОЛИМЕР, ЕТИЛХЕКСИЛГЛИЦЕРИН, ДИСОДИУМ едта, хексил алкохол, токоферол

24 месеци од датумот на производство означен на пакувањето (LOT No)

Не го изложувајте производот директно на сонце. Заштитете го со завиткување во крпа или чувајте го под сенка. Доколку производот подолго време бил изложен на толина, може да се чува  во ладилник.

Швајцарија Hipp Gmbh&Co Vertrieb

Атлантик трејд Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*