.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИП ПЕНЛИВА КУПКА ЗА ДЕЦА ХИПО 300МЛ

SKU: 34330310
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Купка за деца-сензитив 300мл. Ја обојува водата за капење во убава зелена боја
Вода,хидрогенизиран скробен хидролизат,кока-мидопропил хидроксисултаин,лаурил гликозит,натриум хлорид,коко--глукозид,глицерил олеат,хидрогенизиран палмов глицерид цитрат,токоферол,п-анизична киселина,натриум лактат,натриум цитрат,натриум сулфат,денатониум бензоат,C1 47005, C1 42051, парфем
450 дена од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
HiPP GmbH & Co Vertieb KG
Атлантиц Траде Скопје д.о.о., ул.Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел.00 389/22034 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*