.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИП КАШИЧКА ИНТЕГРАЛ.БАНАНА СО КРУША 190ГР

SKU: 05120741
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кашичка за деца
Овошје* 70% (сок од круша* од концетрат од сок од круша 23%, банани* 22%, круши* 22%, лимонов сок* од концетрат од лимонов сок), вода, бланширани ПЧЕНИЧНИ снегулки*, интегрално ОВЕСНО брашно* 1.1%. Содржи ГЛУТЕН. *од органско производство.
Втиснат на капачето
Се чува на собна температура.После отварање да се чува три дена во фриждер
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантик Траде Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*