.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИПП ШАМПОН&ГЕЛ ЗА КОСА И ТЕЛО 200МЛ.

SKU: 34330292
Достапност: На залиха
157 ден 145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

HiPP Шампон и гел за тело, сензитив, 200ml
Вода, хидрогенизиран скроб хидролизат, кокамидопропил хидроксисултаин, коко-глукозид, глицерин, натриум лаурил саркосинат, натриум хлорид, глицерил олеат, пантенол, гуар хидроксипропилтримониум хлорид, екстракт од семе од благ бадем, натриум цитрат, токоферол, хидрогенизиран палминов глицерид цитрат, p-анасонска киселина, парфем.
450 дена од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Mibelle AG Швајцарија
Атлантиц Траде Скопје д.о.о., ул.Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел.00 389/22034 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*