.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИПП ЦРВЕНО ОВОШЈЕ СОК 200МЛ

SKU: 05120185
Достапност: На залиха
62 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хип 100% органски џус од црвено овошје, од органско производство, Нето 200 ml
Џус од мешано овошје*100%(јаболков сок*со ниска киселост на концентратот од јаболков сок, сок од црвено грозје*со ниска киселост, сок од аронија*од концентрат од сок од аронија, сок од црна рибизла*од концентрат од сок од црна рибизла),витамин Ц. Без глутен. *од органско производство.
330 денови од датумот на производство
Начин на употреба: добро протресете пред употреба. Извор на витамини- да се употребува со оброк .Исто така е идеален за повремена употреба, помешан со вода за пиење во размер 1:2. Извадете го потребното количество, и останатата количина од сокот чувајте го затворен во фрижидер и искористете го во текот на три дена. Ве молиме обратете внимание на балансираната исхрана и здравиот начин на живот. • *богато со витамин Ц2 – го подржува имунолошкиот систем и апсорпцијата на железото. • без вештачки ароми, без конзерванси2,без обојувачки агенси2. 2според закон. Пред употреба задолжително проверете дека стакленката не е оштетена. Безбедно затворено под вакуум, при првото отворање капачето кликнува.
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантиц Траде Скопје д.о.о., ул.Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел.00 389/22034 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*