.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИПП ИНТЕГ. ЖИТАРИЦИ СО КРУША 190ГР.

SKU: 05120203
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кашичка за деца
Овошје* 84% (круши* 61%, сок од круша* од концетрат од сок од круша), вода, ИНТЕГРАЛНИ ПЧЕНИЧНИ СНЕГУЛКИ* 4%, ИНТЕГРАЛНИ ОВЕСНИ СНЕГУЛКИ* 0.5%, антиоксидант аскорбинска киселина. Содржи ГЛУТЕН. * од органско производство
Втиснат на капачето
Се чува на собна температура.После отварање да се чува три дена во фриждер
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантик Траде Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*