.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИПП ИНТЕГРАЛНИ ЖИТАРИЦИ СЛИВА СО КРУША КАША 190Г

SKU: 05120838
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кашичка за деца
Oвошје* 86% (круши* 40%, модри сливи* 30%, сок од круши* од концентрат од сок од круши), вода, интегрални житарки* 5% (ПЧЕНИЧНИ СНЕГУЛКИ*, ОВЕСНО БРАШНО*), антиоксидант – аскорбинска киселина. Напомена: содржи ГЛУТЕН *Од органско производство.
Втиснат на капачето
Се чува на собна температура.После отварање да се чува три дена во фриждер
HIPP KFT H-9167 Hansagliget Унгарија
Атлантик Траде Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*