.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИПП БЕБИ ЛОСИОН 350МЛ

SKU: 35350025
Достапност: На залиха
239 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хип Млечен лосион, 300ml
Вода, каприлик/каприк триглицерид, цетеарил исононаноат, глицерин, бутироспермум парки путер, глицерил стеарат цитрат, масло од сончогледово семе, цетеарил алкохол, масло од сладок бадем, феноксиетанол, натриум карбоксиметил бетаглукан, токоферил ацетат, пантенол, каприлил гликол, натриум карбомер, ксантанова гума, парфем.
450 дена од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Mibelle AG Швајцарија
Атлантиц Траде Скопје д.о.о., ул.Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел.00 389/22034 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*